19 июля, 2024

Як приватні школи підтримують індивідуальні таланти учнів?

14 минут чтение
Як приватні школи підтримують індивідуальні таланти учнів?

Здобуття хорошої освіти має важливе значення для кожної людини. Якісні знання дають змогу випускникові навчального закладу посісти гідне місце в суспільстві, отримати роботу, здатну забезпечити його фінансово. Крім того, людина може вибрати ту спеціальність, яка буде не тільки прибутковою, але й цікавою. І йдеться не тільки про навчання у «вишах», а також про середні школи. Саме в них готується підґрунтя для вибору професії та облаштування в житті.

Вибір школи – важливий крок для дитини

Кожен батько чи мати добре знає, як важливо вибрати найкращий навчальний заклад для своєї дитини. Роблячи вибір, люблячі батьки мають врахувати безліч чинників: чи приділяється в закладі достатньо уваги безпеці учнів, за якою програмою відбувається навчання, скільки дітей у класі тощо. Одним із важливих питань є розвиток індивідуальних талантів учнів. Аби дитина справді стала успішною та змогла реалізуватися в житті, потрібно знайти її сильні сторони, розкрити вподобання та розвивати їх. Саме такий підхід використовує Київська приватна міжнародна школа, з роботою якої можна ознайомитися на офіційному сайті https://britishschool.ua/uk/kyiv/. У цьому навчальному закладі досвідчені педагоги знаходять «ключик» до кожного вихованця, враховуючи особливості та схильності кожної окремої дитини.

BISU – навчання та розвиток особистості

Учні разом з батьками можуть вибрати, за якою саме програмою навчатися. Міжнародна британська школа пропонує на вибір два варіанти:

  • Національна навчальна програма Англії. Після закінчення 9 класу випускники складають іспити Cambridge Checkpoint та отримують рекомендації від міжнародної екзаменаційної комісії. Учні 10-11 класів готуються до отримання Кембриджського міжнародного сертифіката. А випускники 12-13 класів здобувають диплом міжнародного зразка про повну середню освіту.
  • Українська навчальна програма. Для учнів, які прагнуть після закінчення навчання отримати українське свідоцтво про закінчення школи, також є спеціально розроблена програма.

Не важливо, який саме варіант ви виберете. Можете бути впевнені, що ваша дитина здобуде якісну базову освіту та міцні знання для вступу до вищого навчального закладу. Крім того, Школа повного дня (Київ) приділяє увагу не тільки звичайним урокам, а й позакласним заняттям. Завдяки цьому кожна дитина зможе розкрити свої таланти, відвідуючи різноманітні гуртки. У приватній школі педагоги виховують особистостей, знаходячи індивідуальний підхід до кожного. Також розвивати таланти вихованців допомагають найсучасніші методики та технології, білінгвальне навчання, залучення до позаурочного життя та прищеплення любові до спорту. BISU – найкращий вибір для всебічного розвитку дитини.

Больше историй

Возможно, вы пропустили