27 мая, 2024

Лікування дитячих зубів — всі важливі аспекти даного питання 

16 минут чтение
Лікування дитячих зубів - всі важливі аспекти даного питання 

Дитяче здоров’я – це безсумнівно один із найважливіших аспектів, які ми, батьки, старанно бережемо. У цьому контексті особливої уваги потребує стоматологічне здоров’я наших дітей. І коли мова стосується пошуку стоматологічної клініки для дитини, важливо знайти найкращий варіант, тому дитяча стоматологія на Оболоні має вирішальне значення. Лікування дитячих зубів – це більше, ніж просто здорові зуби. Це процес, який впливає на загальний стан здоров’я дитини, її самоповагу та соціальну адаптацію. Розгляньмо кілька важливих аспектів лікування зубів у дитини:

  • Профілактика — найкращий спосіб зберегти здоров’я дитячих зубів, це запобігти виникненню проблем. Регулярні візити до стоматолога задля профілактичних оглядів та чисток допоможуть уникнути розвитку карієсу та інших захворювань порожнини рота.
  • Лікування карієсу — одна з найпоширеніших проблем серед дітей. Причини його виникнення можуть бути різними, від неправильного харчування до недостатньої гігієни. Лікування карієсу на Оболоні містить заповнення порожнини, відновлення пошкоджених зубів та проведення протезування у разі необхідності.
  • Ортодонтичне лікування — деякі діти потребують ортодонтичного лікування для корекції прикусу та вирівнювання зубів. Ортодонтичне лікування охоплює як традиційні методи лікування, так і сучасні інноваційні технології, що дозволяють досягти оптимальних результатів у найкоротший термін.
лікування дитячих зубів

Переваги лікування дитячих  зубів на Оболоні

Однією з найпоширеніших проблем в пошуках стоматологічної клініки для дитини — є страх отримати травму та больовий шок. Але стоматологічна клініка Vilida на Оболоні пропонує ряд переваг, які допоможуть подолати ці перешкоди та зробити візити до стоматолога для вашої дитини приємними та безболісними. Саме тут враховуються всі потреби маленьких пацієнтів, починаючи від профілактичних заходів і закінчуючи складними хірургічними операціями. Дитячі лікарі мають багаторічний досвід у роботі з дітьми та здатні індивідуально підходити до кожного випадку, враховуючи їхні особливості та потреби. А лікування дитячих зубів на Оболоні проводиться з використанням найсучасніших методів та матеріалів. Клініка  використовує безболісні технології, що допомагають знизити дискомфорт для маленьких пацієнтів до мінімуму. Крім того, важливо, щоб кожен відвідувач відчував психологічний комфорт, тому з особливою турботою ставляться до дитячих почуттів під час кожного візиту. А також підкреслюють важливість регулярних візитів до стоматолога на етапі попередження проблем, а не на етапі їх вирішення. Тому радять батькам приділяти увагу здоров’ю зубів своїх дітей та забезпечувати їм регулярні огляди та чистки.

Огляд цін на лікування дитячих зубів:

Професійне чищення, навчання гігієні750.00 грн
Фторування зуба десензитайзером130.00 грн
Герметизація фісур (за один зуб)510.00 грн
Глибоке фторування тимчасових зубів800.00 грн
Адаптація дитини до лікування (30 хв)350.00 грн
Пломба «Vitremer»«Twinky Star», поверхневий карієс750.00 грн
Пломба «Vitremer»«Twinky Star», середній карієс950.00 грн
Пломба «Vitremer»«Twinky Star» глибокий карієс1150.00 грн
 

Які методи знеболення використовують в клініці?

Стоматологія на Оболоні використовує різні методи знеболення під час лікування зубів у дітей, з метою забезпечення комфорту та безпеки процедури:

  • місцева анестезія;
  • загальна анестезія;
  • седація;

Кожен із цих методів має свої переваги та обмеження, і вибір конкретного методу залежить від індивідуальних потреб та особливостей кожного пацієнта. Фахівці на Оболоні завжди готові надати професійну консультацію та обговорити оптимальний метод знеболення для вашої дитини.